PRZEWODNICZĄCA SZKOŁY WYBRANA

W dniu 21 czerwca 2012 r. uczniowie naszej szkoły wybierali przewodniczącego lub przewodniczącą szkoły. Wybory miały na celu przygotowanie uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu publicznym oraz kształtowanie odpowiednich postaw obywatelskich. W poniedziałek kandydaci zaprezentowali się na apelu oraz wywiesili plakaty na korytarzach szkolnych, aby wszyscy uczniowie mogli zapoznać się z ich „programem wyborczym” i poznać ich sylwetki.

W dniu wyborów głosowało 306 uczniów. 48 nie przystąpiło do głosowania, oddano 1 głos nieważny. W sumie uprawnionych do głosowania było 355 uczniów.

Największą liczbę głosów - 108 uzyskała Katarzyna Korzec z kl. V b i to ona zastała nową przewodniczącą szkoły na rok szkolny 2012/2013. Kolejni kandydaci uzyskali: Natalia Anuszewska kl. V a - 71 głosów, Wojciech Młynek kl. V c – 20, Tomasz Morelewski kl. IV a – 4, Kazimierz Kawa kl. IV b – 51 i Jagoda Bartula kl. IV c – 52. Gratulujemy wszystkim, którzy przystąpili do wyborów, a zwłaszcza Kasi i życzymy sukcesów na nowym stanowisku.