Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”

Uczniowie klasy IV a pracujący w SKB pod opiek p. Małgorzaty Gawlik wywalczyli wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”, organizowany w ramach 12. edycji programu Renault „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Jest to jedna z największych na świecie inicjatyw dla dzieci na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zrównoważonego transportu. Konkurs „Twój pomysł, Twoja inicjatywa” polegał na przemyśleniu przez dzieci kluczowych kwestii, zidentyfikowaniu problemów oraz wypracowaniu rozwiązań związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego i przyjazną dla środowiska motoryzacją, a następnie wdrożeniu kampanii świadomościowej w szkole i okolicy. Gratulujemy uczniom właściwie podjętych decyzji, które dotyczyły ich bezpieczeństwa oraz jakości życia i życzymy dalszych sukcesów.