Podwójne wyróżnienie dla świetlicy szkolnej

Świetlica Szkolna 11 stycznia 2012 roku wzięła udział w II Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Nie było miejsca dla Ciebie”. Celem tego konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania kolęd, odkrywanie i promowanie talentów wokalnych oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w upowszechnianiu śpiewu wśród dzieci. W przeglądzie swoje talenty wokalne zaprezentowały: Agata Partyńska kl. II B, Martyna Pabian kl. II B, Izabela Sojka kl. II B, Sylwia Warjas kl. II B, Natalia Panek kl. II B, Izabela Kogut kl. II B, Anna Lech kl. II B, Magdalena Morelewska kl. I A, Maja Łoś kl. I A,  Karolina Lech  kl. I A . Świetliki zdobyły dwa wyróżnienia w kategorii zespołowej i indywidualnej.
         Wystąpiliśmy również 24 stycznia 2012 roku w XVI Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem było Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Pastorałkę zaśpiewała Aleksandra Kaczocha z kl. III A.

Cieszymy się z wygranej i gratulujemy.