Nasi uczniowie w Sanktuarium bł. Karoliny Kózki

Uczniowie klas VI pod opieką pani Anny Fido, Wioletty Zych i Małgorzaty Kmieć byli w Wał Rudzie i Zabawie na wycieczce - pielgrzymce, by za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózki dziękować Bogu za otrzymane łaski w czasie nauki w szkole podstawowej i prosić o dalsze błogosławieństwo w zdobywaniu wiedzy, tym razem już w gimnazjum. Szóstoklasiści odwiedzili rodzinny dom Karoliny, poznając jej życiorys a następnie idąc śladami drogi męczeńskiej błogosławionej wspólnie odprawili Drogę Krzyżową. Następnie w kościele w Zabawie zobaczyli sarkofag z relikwiami. Uczniowie byli także w kaplicy męczenników XX wieku, którzy zginęli mając nie więcej niż 30 lat. Firma cateringowa przygotowała dla wszystkich uczestników smaczną niespodziankę. Pobyt w Zabawie zakończył się fantastyczną zabawą na zjeździe linowym i huśtawkach. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, duchowo i fizycznie.