Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Dnia 29 czerwca 2012 roku w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 dla klas I-V. W sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie oraz ich rodzice. Na akademię przybyli też zaproszeni goście: Stanisław Ryczek – Sekretarz Gminy Dąbrowa Tarnowska, Marta Kopeć – przewodnicząca Rady Rodziców oraz jej zastępca – Piotr Fijał. Zebranych powitał Dyrektor szkoły Zbigniew Soja. Po wręczeniu uczniom nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem głos zabrali też goście. Uczniowie klas II w krótkiej części artystycznej podziękowali nauczycielom za trud nauczania i wychowania. Po pożegnaniu się na wakacje piosenką wszyscy udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.