APEL WYCHOWAWCZY NA KONIEC I PÓŁROCZA

Zakończenie pierwszego półrocza to czas na podsumowanie wyników w nauce. 11 stycznia 2013 r. pani dyrektor Anna Fido przedstawiła uczniom wyniki klasyfikacji. Odczytała średnie każdej klasy i frekwencję oraz zapoznała wszystkich z zachowaniami. Koniec półrocza był również okazją do podsumowania udziału uczniów w organizowanych konkursach. Dyplomy i wyróżnienia odebrały dzieci, które zwyciężyły w konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych. W dalszej części spotkania pani dyrektor omówił wyniki konkursów organizowanych przez Kuratorium  Oświaty w Krakowie.

Wszystkim uczniom życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i dążeniu do celu, zaś nagrodzonym serdecznie pogratulowała. Pani dyrektor zwróciła również uwagę swoim podopiecznym, aby pamiętali o bezpiecznym wypoczynku w czasie ferii.