Bezpieczna „dwójka”

W naszej pamięci nie wyblakły jeszcze wspomnienia z pobytu na finale krajowym konkursu „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”, a tu czekała na nas kolejna niespodzianka od organizatorów. Został nam przysłany piękny dyplom oraz zdjęcia wykonane przed rozpoczęciem uroczystości. W sesji zdjęciowej udział wzięli wszyscy finaliści, a za scenerię posłużył nam dach BUW-u, na którym znajduje się jeden z największych ogrodów dachowych w Europie. Na części zdjęć uchwycono występy artystyczne z naszej kampanii „Rowerowa Szkoła”.

Przesłano nam również film prezentujący  finalistów konkursu, zaproszonych gości, wraz z wystąpieniem Grzegorza Teleckiego – Attache Public Relations Renault Polska,  który objaśnia jakie ogromne znaczenie ma ten konkurs oraz, że warto dołączyć się do tego typu inicjatywy.

Takie przesłanie uświadamia nam jak wielki wpływ mają działania naszego Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Stopka” na poprawę bezpieczeństwa w środowiskach lokalnych.