Dnia 19 kwietnia 2013 roku odbyły się szkolne eliminacje  Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas I – III „Wzorowo i bezpiecznie”. W turnieju uczestniczyło 20 uczniów wyłonionych w eliminacjach wstępnych (klasowych), którzy rozwiązywali test z wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy.

ZWYCIĘZCY:
I miejsce – Michał Kłos – Kufel klasa III b
II miejsce – Joanna Zając klasa III a

III miejsce – Anna Lech klasa III b

Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą na temat bezpiecznych zachowań na drodze, co było głównym celem konkursu. Po tym etapie została utworzona trzyosobowa drużyna, która będzie  reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym 14 maja. Dla zwycięzców czekają super nagrody ufundowane przez Dyrektor Szkoły p. Annę Fido. Organizatorem konkursu była p. Małgorzata Gawlik.