Dzień Walentynek,miłość,pudełka cukierków,pudełka o kształcie serca,pudełka w kształcie serca,róże,serca,specjalne okazje,symbole,uroczystości       „Chrońmy książki”

Drodzy Uczniowie! Drodzy czytelnicy!

Książki bardzo lubią, gdy je szanujemy, dbamy o ich wygląd, staramy się by służyły następnym dzieciom, które będą po nie sięgały. W związku z tym Biblioteka Szkolna rozpoczyna nową, długoterminową akcję, mającą na celu zwrócenie uwagi na stan techniczny Waszych bajeczek, baśni, książek obyczajowych i przygodowych, a także lektur.

Niektóre z nich wymagają naprawy, dlatego każdy czytelnik, który książkę pięknie poskleja, albo oprawi, będzie nagradzany specjalną notką, wklejaną na stronie tytułowej danej pozycji. Wierzymy, że uratowana książka z Waszym imieniem i nazwiskiem pozostanie w zbiorach biblioteki jeszcze przez długie lata, a każdy kto po nią sięgnie ciepło o Was pomyśli.  Zapraszamy, każdy „ratownik” mile widziany.

Mamy nadzieję, że w naszej szkole będzie wielu, wielu godnych naśladowania czytelników.

Tę książkę ochroniła

Katarzyna Nowak

Klasa V d

Dzień Walentynek,miłość,pudełka cukierków,pudełka o kształcie serca,pudełka w kształcie serca,róże,serca,specjalne okazje,symbole,uroczystościRok szkolny 2012/2013