W poniedziałek, 15 października b.r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyli zaproszeni goście – emerytowani nauczyciele - p. Stanisława Rzeźnik, p. Helena Bączek, p. Krystyna Szułakiewicz, p. Jan Pisarski oraz p. Jan Sosin oraz przedstawiciele Rady Rodziców: p. Marta Kopeć – przewodnicząca i p. Piotr Fijał zastępca.

Pani Dyrektor Anna Fido złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła nagrody pracownikom obsługi i wyróżnionym nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Po części oficjalnej uczniowie klasy VI b i VI c pod kierunkiem p. Katarzyny Pikul i p. Marty Smolicha w humorystycznych scenkach przedstawiły sytuacje z życia szkolnego wzbogacone piosenkami w wykonaniu chóru działającego pod opieką p. Moniki Guzik – Skirzyńsiej. Natomiast słodkie upominki dla nauczycieli przygotował Samorząd Uczniowski, działający pod opieką p. Diany Dyda i p. Ewy Kmieć.