Finał krajowy

Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” otrzymał zaproszenie do krajowego finału konkursu „Twój pomysł, Twoja inicjatywa”  od firmy Renault Polska organizatora programu edukacyjnego „ Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Jury było pod ogromnym wrażeniem pomysłowości dzieci , a także efektywności podjętych działań służących poprawie sytuacji na polskich drogach.

Grupa 10-ciu uczniów wraz z panią Dyrektor Anną Fido i opiekunem SKB panią Małgorzatą Gawlik wyjedzie do Warszawy na dwudniowy finał (24-25 kwietnia 2013 roku), który odbędzie się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Autorzy finałowych projektów będą rywalizować o nagrodę główną oraz wycieczkę do Parku Euro Disneyland koło Paryża.

Zadaniem finalistów jest zaprezentowanie krótkiego programu artystycznego, który zilustruje zrealizowaną kampanię na rzecz bezpieczeństwa.