Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Dnia 28 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013 klas I-V, na  którą przybyli zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Rodziców p. Marta Kopeć, jej zastępca p. Piotr Fijał oraz zastępca Burmistrza p. Marek Minorczyk. Obecnych na sali gimnastycznej przywitała dyrektor szkoły p. Anna Fido. Następnie wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz dyplomy za 100 % frekwencję. Uczniowie klas III otrzymali dyplomy pochwalne za uzyskanie wysokich ocen i przykładną postawę ucznia, a ich rodzicelisty gratulacyjne. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas II a i II b wystąpili w krótkiej części artystycznej, którą przygotowali pod kierunkiem pani Renaty Nadolskiej, pani Małgorzaty Panek-Sojki oraz pani Lucyny Wróbel. Wszystkim uczniom pani dyrektor życzyła wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji.