Konkurs fotograficzny - „Moja Mała Ojczyzna”

Uczniowie naszej szkoły działający w Szkolnym Klubie Europejskim „Euroczat” wzięli udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Lokalną Grupę Działania PROWENT.

Tematem prac konkursowych były fotografie przedstawiające ciekawe miejsca/zakątki obszaru LGD PROWENT, fragmenty charakterystycznej architektury, historii, krajobrazu lub zachowań ludzkich związanych z tradycją i dawnymi zwyczajami oraz obrzędami ludowymi.

Opiekunowie SKE p. Marzanna Pikul i p. Małgorzata Gawlik wysłały fotografie konkursowe następujących uczniów: Małgorzaty Kupiec, Katarzyny Korzec, Macieja Kuchty, Michała Walusa oraz Marii Miś z klasy VI b. Mamy nadzieję, że jurorzy dostrzegą niezwykłą urodę dąbrowskiej architektury i krajobrazu.