W dniach 24 – 28 września 2012 roku przypada TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO, dlatego też, dobrym pomysłem na przypomnienie właściwych zachowań na drodze było zorganizowanie w naszej szkole międzyklasowego Turnieju BRD dla klas IV – VI.

Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania na drodze. Po uroczystym otwarciu turnieju przez p. wicedyrektor Małgorzatę Wódkę uczniowie rozpoczęli sprawdzian teoretyczny w formie testu.

To już kolejna edycja zmagań, która za każdym razem dostarcza organizatorom i uczestnikom wiele pozytywnych emocji. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała p. Małgorzata Gawlik i członkowie Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Stopka”.

Kolejno miejsca zajęli:

I miejsce – Michał Skrzek – kl. V a

II miejsce – Natalia Pietras – kl. VI b, Kazimierz Kawa – kl. V b i Aleksandra Kawa – kl. V c

III miejsce – Piotr Klimowski – kl. VI b

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy posiadanej wiedzy, zaś zwycięzcom życzymy udanych zmagań podczas Ogólopolskiego Turnieju BRD.

Dyplomy i nagrody wręczymy podczas apelu „Zabłyśnij na drodze”- podsumowującego nasze działania w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.