W piątek, 24 maja b.r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w  Gruszowie Wielkim odbyła się I edycja Konkursu Recytatorskiego inspirowanego życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego, patrona tejże Szkoły. Konkurs odbywał się pod hasłem: „Warto służyć człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać”, a reprezentantami naszej Szkoły byli: Agata Partyńska i Michał Kłos – Kufel z klasy 3B oraz Aleksandra Kaczocha
i Maksymilian Mol z klasy 4A. Sześcioosobowa komisja konkursowa biorąc pod uwagę dobór repertuaru, dykcję, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny zdecydowała, iż w kategorii klas IV – VI  I miejsce ex aequo zajmą Aleksandra Kaczocha oraz Maksymilian Mol, natomiast w kategorii klas I – III II miejsce przyznano Agacie Partyńskiej.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

Olę i Maksa do konkursu przygotowała Pani Diana Dyda, natomiast Agatę i Michała – Pani Renata Klimek przy współpracy z Panią Marzanną Pikul.