Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej przystąpili do konkursu „Tesco dla Szkół Zdrowo Najedzeni”.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o zdrowym i racjonalnym odżywianiu oraz promowanie wśród uczniów pozytywnych nawyków żywienia. Partnerem merytorycznym jest Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dr med. Aleksandra Szczygła w Warszawie. Zadaniem uczniów było nagranie krótkiego filmiku dotyczącego zdrowego odżywiania. PSP 2 reprezentuje zespół PAOLA.

Od 19 listopada 2012 r. /poniedziałek/ do 17 grudnia 2012 r. będzie trwać głosowanie internautów na stronie www.tescodlaszkol.pl na najciekawsze filmiki. W ten sposób rozpocznie się I etap konkursu w którym stawką jest 10 nowoczesnych pracowni multimedialnych o wartości 16 000 zł każda. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.tescodlaszkol.pl i kliknąć na wybrany film.

Internauci w jednym dniu głosować mogą na jeden określony film tylko jeden raz. Głosy mogą oddać osoby, które ukończyły 13 lat. W imieniu osób młodszych rejestracji powinien dokonać rodzic lub opiekun prawny.

Uczniowie „Dąbrowskiej dwójki” proszą o pomoc w walce o głosy internautów zachęcając do głosowania na nich!

Link do filmu:

www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=27929