Mistrzostwa gminy w koszykówce

W dniach 29 i 30 stycznia 2013 r. odbyły się mistrzostwa gminy w koszykówce. Chłopcy z naszej szkoły w składzie: Zaborek Michał  IV a, Janusiewicz Szymon IV a, Klimowski Piotr IV a, Miś Kamil VI b,  Walus Michał VI b, Kuchta Michał VI b, Skalak Sebastian VI b, Dudek Hubert VI a, Rarus Maciej VI c, Kaczówka Mateusz VI c,  Zachara Paweł  VI c wywalczyli I miejsce, natomiast dziewczęta  w składzie:  Półchłopek Katarzyna VI b, Ogorzelec Natalia  VI c, Szkotak Wiktoria VI c, Barnaś Kinga VI c, Anuszewska Natalia VI a, Łabuz Wiktoria VI a, Kurek Ewelina VI a, Wnęk Joanna VI b, Czupryna Aleksandra VI b, Trędota Natalia VI b  II miejsce.  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie. Eliminacje powiatowe, odbędą się 7 lutego (dziewczęta) i 8 lutego (chłopcy).