WYNIKI KONKURSU NA WYBÓR KRÓLA I KRÓLOWEJ DOBRYCH MANIER PSP  NR 2 W DĄBROWIE Tarnowskiej

06.05.2013r. odbył się III etap konkursu na wybór Króla i Królowej Dobrych Manier PSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Do rywalizacji zakwalifikowało się 10 uczniów z klas IV-VI, którzy otrzymali najwyższe wyniki po napisaniu testu. III etap konkursu polegał na zaprezentowaniu się uczniów przed komisją oraz udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na wylosowane pytania związane z zastosowaniem dobrych manier w życiu codziennym.
Oceny uczniów podjęły się: p. Małgorzata Gawlik, p. Jadwiga Miś oraz p. J. Wolińska. Po burzliwej dyskusji komisja wybrała Króla i Królową oraz wyróżniła uczniów którzy wykazali się doskonałą znajomością zasad dobrego wychowania.

I miejsce i tytuł Króla i Królowej Dobrych Manier PSP nr 2 otrzymali:

Klaudia Kościuk z kl. IV a i Jakub Kulka z kl. VIc

II miejsce otrzymali:

Gabriela Marzec z kl. VI b i Wiktor Markowicz z kl. VI a

III miejsce otrzymali:

Julia Kopeć z kl. V c i Kacper Klimowski z kl. IV a

Uroczysta koronacja Króla i Królowej odbędzie się na najbliższym apelu wychowawczym.

Serdecznie Gratulujemy Królewskiej Parze, wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom konkursu wysokiego poziomu znajomości zasad dobrych manier oraz kultury osobistej.