Laury rozdane

05.12.2012 roku grupa teatralna „Jupiter” reprezentująca świetlicę naszej szkoły wzięła udział w VII  Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych „Laur Melpomeny”. Uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Nie ma tego złego”. Do konkursu przystąpiło kilka grup z różnych miejscowości. Jednak wspaniała gra aktorska naszych małych artystów oraz piękne stroje sprawiły, że „Jupiter” zdobył I miejsce.

Natomiast  09.12.2012 roku w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się koncert finalistów, na którym wręczono przedstawicielom grupy  „Jupiter”- Złoty Laur. Opiekunkami „Jupitera” są p. Małgorzata Gawlik i p. Małgorzata Panek-Sojka. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła okazała się najlepsza. Gratulujemy.