VII Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej

7 czerwca 2013 r. w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się VII Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej. Do rywalizacji przystąpiło 29 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Kądzielawa i Gabriela Morawiec z kl. 1b, Paulina Reczek z kl. 2a, Emilia Sikorska i Natalia Gromska z kl. 3a oraz Agata Partyńska z kl. 3b. Dzieci zaprezentowały po dwa wiersze  m.in.Juliana Tuwima,  Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej. Komisja konkursowa w składzie: Bogumiła Miodowska-Ćwierz– przewodnicząca, Paweł Chojnowski i Danuta Szczygiełmiała bardzo trudne zadanie, bowiem dzieci recytowały wiersze na wysokim poziomie. Z naszej szkoły II miejsce zajęła Agata Partyńska przygotowana przez panią Renatę Klimek.Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, laureaci nagrody książkowe.