Wyniki konkursu plastycznego
„Mam wybór – nie palę”

15.05 komisja oceniła prace konkursowe uczniów klas VI. Celem konkursu „Mam wybór – nie palę” było przekazanie nowych projektów i wykorzystanie ich jako formy przekazu w działaniach informacyjno -edukacyjnych na temat upowszechnienia wśród dzieci mody na niepalenie oraz przedstawienie zysków płynących z niepalenia a także zwrócenie uwagi na problem biernego palenia w warunkach domowych. Oceny prac konkursowych podjęły się: p. J. Wolińska, p. M. Gruzik – Skirzyńska, p. M. Gawlik, p. M. Pikul.

Komisja oceniając prace kierowała się następującymi kryteriami:

- zastosowaniem do regulaminu konkursu,

- pomysłowością i oryginalnością wykonania plakatu,

- czytelnością przekazu,

- wymową edukacyjno – zdrowotną,

Konkurs „Mam wybór – nie palę” został zorganizowany w ramach realizacji programu profilaktyki palenia tytoniu „Znajdź właściwe rozwiązanie”.

Wszystkie prace konkursowe były wykonane na wysokim poziomie jednak komisja nagrodziła:

I Miejsce

Karolina Morawiec kl VI a