ROZGRYWKI PIŁKI NOŻNEJ W DĄBROWSKIEJ „DWÓJCE”

Stowarzyszenie „Akademia Szans” przy współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza, iż w poniedziałek, 19 listopada b.r. o godz. 14.00 w tejże szkole  na boisku szkolnym odbędą się rozgrywki piłki nożnej w ramach realizowanego projektu „Zdrowo – aktywnie – sportowo” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta.

Do wzięcia udziału zapraszamy uczniów klas 4 - 6 dąbrowskiej „dwójki” oraz dzieci w wieku 10 – 12 lat zamieszkujące na terenie osiedla Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej.  Osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach proszone są o zgłoszenie się do piątku tj. do 16 listopada b.r. do nauczyciela w-f  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 – Pana Zbigniewa Soi. Rozgrywki poprowadzi również stażysta pan Michał Aksamit.