Nasza „Dwójka" górą – dotarliśmy do ogólnopolskiego finału

Miło jest nam poinformować, że nasi uczniowie ze Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Stopka”  prowadzony przez p. Małgorzatę Gawlik dotarli  do finału ogólnopolskiego konkursu ”Twój pomysł – Twoja inicjatywa” prowadzonego pod patronatem Renault.  Piątka finalistów ze szkół z całej Polski  otrzymało zaproszenie do Warszawy, gdzie odbędą się kolejne kwalifikacje i wyselekcjonowany zostanie zespół, który będzie nas dumnie reprezentował na arenie międzynarodowej we Francji. Cieszymy się, że nasze działania, happeningi, akcje ulotkowe i spotkania zostały wyróżnione i nagrodzone. To wszystko dodaje nam ochoty i samozaparcia do dalszych poczynań.

Konkurs jest częścią programu „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich” prowadzonego od 13 lat przez koncern Renault we współpracy z partnerami rządowymi i społecznymi 35 krajów świata. Program objął dotąd 12 milionów dzieci, w tym 800 tysięcy z Polski.

Trzymajcie za nas kciuki!