ŚWIĘTO RODZINY

Dnia 18 czerwca 2013 roku o godzinie 16.30 w naszej szkole miała miejsce wzruszająca uroczystość. Na zakończenie pierwszego etapu edukacji uczniowie klas trzecich przygotowali dla swoich rodziców występ z okazji minionego niedawno Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca. Licznie zgromadzeni w sali gimnastycznej rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich pociech. Trzecioklasiści odśpiewali też tradycyjne „sto lat” i zatańczyli dostojnego poloneza. Na koniec imprezy podarowali swoim mamom i tatom własnoręcznie wykonane prezenty. Uroczystość tę swoją obecnością zaszczyciła Dyrektor Szkoły pani Anna Fido oraz Wicedyrektor pani Małgorzata Wódka. Nad występem uczniów czuwały wychowawczynie – pani Renata Klimek i pani Barbara Stępnik, a nagłośnieniem sterował pan Zbigniew Soja. Przebieg imprezy uwiecznił na fotografiach pan Mariusz Klimek.