Drogi Uczniu!

W naszej szkole zaczęła funkcjonować elektroniczna „Szkolna Skrzynka Zaufania”. Jest to skrzynka, na którą możecie przesyłać wiadomości
 o trapiących Was problemach, o których boicie się mówić lub też nie wiecie do kogo zwrócić się po pomoc.

E - MAILOWA SKRZYNKA ZAUFANIA

e-mail: pedagogsp2dt@wp.pl

Dzięki tej skrzynce istnieje możliwość podzielenia się informacjami o problemach swoich, rówieśników, swojej klasy oraz naszej szkoły o których dorośli często nie mają pojęcia, a które utrudniają funkcjonowanie.

Ta skrzynka to szansa na to by w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie, by atmosfera w niej panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego z Was. Dzięki Waszym wiadomościom i sygnałom przesyłanym na skrzynkę możliwe będzie reagowanie przez nas "dorosłych"
 w sytuacjach kryzysowych by zapewnić Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Drodzy Uczniowie piszcie:

Jeśli mamy szybko i skutecznie działać i docierać do osób potrzebujących to wielkim ułatwieniem będzie podanie nazwiska lub klasy,
w której konieczna jest nasza pomoc.

Dzięki "Szkolnej Skrzynce Zaufania" możesz otrzymać pomoc ze strony dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, pedagoga, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy osobom potrzebującym!!!

* Dyżury przy Szkolnej Skrzynce Zaufania pełni pedagog Marzena Rzepka