SPRAWDZIAN UCZNIÓW KLAS III

W dniu 14 marca 2013 roku uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w sprawdzianie kompetencji  dla klas 3 przygotowanym przez  Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON i Grupę Wydawniczą Polskapresse. O godzinie 9.00 dzieci obejrzały krótki film terapeutyczny. Następnie otrzymały testy z języka polskiego, usłyszały czytaną przez nauczyciela instrukcję wraz z krótkim omówieniem i wyjaśnieniem wątpliwości. Po upływie 45 minut testy zostały zebrane i nastąpiła 15-minutowa przerwa, przeznaczona na odpoczynek. Po przerwie uczniowie otrzymali matematyczną część sprawdzianu, również z krótkim omówieniem i objaśnieniem. Na rozwiązanie tego testu także przeznaczono 45 minut. Uczniowie pracowali w ciszy i w skupieniu, z powagą podchodząc do sprawdzianu i maksymalnie wykazując się swoją wiedzą i umiejętnościami.