Dzisiaj w Dąbrowskim Domu Kultury rozstrzygnięto XXII Gminny Konkurs Szopek Kolędniczych i Kartek Świąteczno – Noworocznych. Cieszymy się bardzo, że wśród 38 szopek i 75 kartek świątecznych i noworocznych nagrodzone zostały prace naszych uczniów. W konkursie szopek II miejsce zajęła Aleksandra Kaczocha z kl. IV a, natomiast Wiktoria Sak z kl. IV a otrzymała wyróżnienie. Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Pawła Mikosa. W konkursie kartek o tematyce świątecznej i noworocznej, I miejsce zajęła Dominika Trela  z kl. VI c – opiekun p. Monika Guzik – Skirzyńska oraz  Natalia Garstka z kl. II b – opiekun p. Renata Nadolska. Nagrodzeni uczniowie otrzymali  nagrody – książki i słodycze oraz pamiątkowe dyplomy z rąk wiceburmistrza Marka Minorczyka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w następnym roku.