III  edycja Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa szkoła”

Nasza szkoła po raz trzeci weźmie udział w Małopolskim Konkursie „ Odblaskowa szkoła” , którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły.

Organizatorem konkursu jest: Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty, Małopolski Urząd Wojewódzki i Małopolski Urząd Marszałkowski.

Po ubiegłorocznym bardzo ciekawym programie, dzięki któremu rozpropagowaliśmy pozytywne zachowania wśród uczniów naszej szkoły i uczestników ruchu drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, przygotowanie nowych i równie interesujących zadań było bardzo trudne, ale nie niemożliwe. W obecnej edycji chcemy, aby do naszych zadań w większym zakresie włączyli się nie tylko uczniowie, ale ich rodzice i służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły jest priorytetem. Temu zagadnieniu poświęca się wiele uwagi, więc nie są to tylko okazjonalne działania.

Koordynowaniem konkursu w naszej szkole zajęli się: wicedyrektor Małgorzata Wódka, p. Małgorzata Gawlik wspomagani przez p. Renatę Klimek, p. Pawła Mikosa i p. Barbarę Stępnik.