Certyfikat „ Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”  przyznany

Miło nam poinformować, iż 25 czerwca br. odbyło się posiedzenie zespołu certyfikującego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie,  w trakcie którego zdecydowano o przyznaniu dla naszej szkoły  certyfikatu „ Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”.

Nasza szkoła spośród 32 placówek oświatowych z małopolski  ubiegających się o przyznanie tak prestiżowego tytułu, uplasowała się  na pierwszym miejscu, zdobywając najwyższą ilość punktów. To cieszy, ale i zobowiązuje. Szkoła biorąc udział w Projekcie pokazała, że potrafi dbać o bezpieczeństwo.  Bezpieczeństwo jest tu rozumiane kompleksowo - nie tylko jako ochrona przed przestępczością, ale także przeciwdziałanie patologiom społecznym, zagrożeniom infrastrukturalnym czy w ruchu drogowym. W następnych latach będziemy kontynuować inicjatywy i programy, które doprowadziły  nas do uzyskania certyfikatu. Oficjalnie wręczenie nastąpi na przełomie października.

MG