Dzień Dziecka na sportowo

4 czerwca 2014 roku w naszej szkole upłynął na sportowo, bo tak obchodziliśmy przeniesiony z 1 czerwca Dzień Dziecka. Nasze święto otworzyła Pani Dyrektor mgr Anna Fido i wspaniały Cyrk. Młodsze klasy miały Spartakiadę i z wielkim zaangażowaniem pokonywały szereg konkurencji, za które zdobywały punkty. Najwięcej punktów zdobyły 1 a, 2 a i 3 a. Nad sprawną organizacją Spartakiady czuwały Janina Kwaśniak i Barbara Trzpit oraz 10 uczennic Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.  Bardzo dziękujemy Gimnazjalistkom oraz p. Beacie Chmielewskiej za pomoc. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali między sobą w następujących konkurencjach: strzały na bramkę, rzut piłeczką palantową na odległość, rzuty do kosza na czas, bieg na 60 metrów.Wyniki poszczególnych konkurencji :

Strzały na bramkę-

I miejsce- Lizak Dawid kl.6c

II miejsce- Orwat Konrad kl.6a

III miejsce –Jaworski Jakub kl.6c

Uczniowie z miejsc I-III otrzymali dyplomy. Nad przebiegiem rywalizacji czuwali nauczyciele wf- Małgorzata Panek-Sojka i Zbigniew Soja.

Słowa podziękowania kierujemy do Kierownika Referatu i Sportu Pana Witolda Reczka oraz Pana Mateusza za gościnność na obiektach sportowych i wielką pomoc w przygotowaniu Spartakiady. Rodzicom zaś dziękujemy za pyszny poczęstunek.

B. Trzpiti M. Panek-Sojka