Język niemiecki w „dwójce”

Chcąc ułatwić uczniom PSP 2 start w gimnazjum, gdzie zetkną się z nowym środowiskiem, nowymi przedmiotami, zwłaszcza z drugim, przeważnie zupełnie im nieznanym, językiem obcym – niemieckim, z którym uczniowie nierzadko mają problemy.

Dyrekcja proponuje w ramach zajęć pozalekcyjnych kółko z języka niemieckiego w dwóch najwyżej 15-stoosobowych grupach: kl. III – IV i kl. V-VI.

Zajęcia będzie prowadzić pani Agnieszka Deszcz, absolwentka filologii germańskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Posiada doświadczenie językowe związane z 10-letnim pobytem w Niemczech, w czasie którego posługiwała się na co dzień we wszelkich sytuacjach życiowych językiem niemieckim. Na zajęciach będzie zapewniony bogaty wybór materiałów do nauki oraz miła atmosfera. Prowadząca posiada także znajomość technik florystycznych.

Koszt przy 15-stoosobowej grupie wynosi od ucznia 5 zł za lekcję, płatne za miesiąc 4 lekcje = 20 zł.