Kalendarzowy konkurs Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej – zakończony

Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez wychowawców i nauczycieli licznie przystapili do kalendarzowego konkursu ogłoszonego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Odpowiedzieli na pytania konkursowe, które zapisali na 208 kartkach pocztowych.

W konkursie wzęli udział: klasa I a wych. p. Reanta Klimek, klasa I b wych. p. Barbara Stępnik, klasa II b wych. p. Ewa Więcek, klasa III a wych. p. Małgorzata Panek – Sojka, klasa III b p. Lucyna Wróbel, klasa III c wych. p. Barbara Trzpit, klasa IV a p. Małgorzata Wódka, klasa IV b p. Małgorzata Wódka, klasa VI a wych. p. Sławomir Bator oraz Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” opiekun p. Małgorzata Gawlik.

Szkolny koordynator konkursu dziękuje wszystkim za przekazanie uczniom cennych porad dotyczących ich bezpieczeństwa. Informacje dotyczyły właściwego postępowania w sytuacji, gdy powstanie pożar, gdy poczujemy gaz, jak bezpiecznie użytkować urządzenia elektryczne, a także jakie są zasady prawidłowej ewakuacji.

Małgorzata Gawlik