Apel z okazji Kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII

Dnia 25 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji kanonizacji papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII.

Uczniowie kl. 6a, 6b, 6c, 5a, 5b, 4a i 4b pod kierunkiem p. Małgorzaty Kmieć, ks. Rafała Ciecieręgi oraz przy współpracy s. Magdaleny przygotowali montaż słowno – muzyczny przybliżający osobę Jana Pawła II i Jana XXIII. Towarzysząca montażowi prezentacja multimedialna ukazała życie Jana Pawła II i Jana XXIII, ich  myśli, nauczanie oraz piękne zdjęcia obydwu papieży.

W apelu wzięła udział cała społeczność szkolna. Była to okazja, aby jeszcze lepiej  przygotować się do  dnia 27 kwietnia, kiedy papież – Polak: Jan Paweł II i papież Jan XXIII zostaną ogłoszeni świętymi.

M. Kmieć