27 marca 2014 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkiej konferencji pt. „Upowszechnianie Zaleceń Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem – prezentacja dobrych praktyk”.
Konferencja została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura w Tarnowie oraz Wojewódzki Szpital im. Św. Łukasza w Tarnowie i Tarnowski Ośrodek Onkologiczny.
Celem konferencji było upowszechnianie działań, jakie szkoły podejmują na rzecz promocji zdrowego stylu życia oraz wręczenie
certyfikatu „Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem” dla szkół wyróżniających się systematycznymi i ciągłymi działaniami w tym zakresie.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła również otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.

Renata Klimek