Konkurs fotograficzny „Odblaskowa rodzinka”

Kochani Rodzice, zapraszamy do przesyłania zdjęć z Waszych rodzinnych podróży, wypraw, spacerów i przejażdżek na rowerach, podczas których korzystacie z kamizelek  i elementów odblaskowych. Jeśli Wasza rodzinka, w czasie wolnym, woli ruszyć się z miejsca, poznawać okolice, a przy tym dbacie o bezpieczeństwo swoje i sowich dzieci – to  jest konkurs dla Was!

Każdy z uczniów może wysłać jedno zdjęcie konkursowe, na którym  jego rodzinka promuje noszenie kamizelek i elementów odblaskowych.

Na zdjęcia z rodzinnych wypraw czekamy do 23 października 2013 roku, które prosimy przesłać na adres:  odblaskowarodzinka@poczta.fm

Na zwycięzców czekają nagrody.

Uczestnictwo w konkursie jest równoważne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć na stronie naszej szkoły .

Zachęcamy do udziału w konkursie