Konkurs „Jak odpady segregować,…mogę namalować”- rozstrzygnięty

W ramach projektu „Czysta Małopolska – czysta Polska” uczniowie klas I – III wzięli udział w etapie szkolnym Kuratoryjnego Konkursu Plastycznego „Jak odpady segregować, …mogę namalować”. Celem konkursu było uwrażliwianie dzieci na potrzebę segregowania odpadów powstających na terenie przedszkoli, szkół i gospodarstw domowych oraz na potrzebę zmniejszania ich ilości. Uczniowie licznie wzięli udział w konkursie wykonując bardzo pomysłowe prace plastyczne. Jury w składzie pani Małgorzata Panek-Sojka, pani Lucyna Wróbel oraz pan Sławomir Bator postanowiło nagrodzić następujących uczniów:

Aleksandra Juras – kl.1a

MateuszZając- kl.2a

Krystian Ławicki  - kl.2a

Szymon Bieś – kl.1a

Emilia Kozik– kl. 3b

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone na apelu wychowawczym.

Trzy najlepsze prace  zostały przesłane drogą listową do Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowie, gdzie będą oceniane przez komisję konkursową powołaną przez Kuratorium Oświaty i Towarzystwo Promocji Oświaty Ekologicznej w Tarnowie. Spośród wszystkich nadesłanych prac zostanie wyłonionych pięć najlepszych, które zostaną nagrodzone.

Ewa Więcek,  Janina Kwaśniak