W dniu 25 marca br. odbyły się eliminacje  gminne  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Wzięło w nich udział 20 uczniów ze szkół podstawowych, którzy wcześniej wyłonieni zostali podczas eliminacji szkolnych. Z naszej szkoły byli to: Aleksandra Sołtys, Justyna - Kłos Kufel z klasy VI a oraz Michał Kłos – Kufel z klasy IV b przygotowani przez p. Małgorzatę Gawlik i p. Małgorzatę Wódkę.

Na etapie powiatowym gminę Dąbrowę Tarnowską będzie reprezentować nasza uczennica Justyna Kłos – Kufel z klasy VI a, która zajęła II miejsce. Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 03.04.2014 r. o godz. 10:00 w Centrum Polonii – Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu.

Życzymy sukcesów!