Wygrywaj nagrody - Konkurs plastyczno - literacki "Energia moim przyjacielem"

Zapraszamy  uczniów naszej  szkoły do udziału w konkursie plastyczno - literackim organizowym w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA”. Prace należy wykonać w formie komiksu pt: „ENERGIA MOIM PRZYJACIELEM”

Cel konkursu:

·        - propagowanie i utrwalanie wśród dzieci i młodzieży zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych, bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej,

·      - promowanie racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.

Zasady konkursu:

·        - w konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-6

·        - uczestnicy przygotowują samodzielnie prace plastyczno - literackie w formie komiksu przedstawiającego historię na temat „Energia moim przyjacielem” z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych (z wyłączeniem kompozycji przestrzennych) realizujące temat konkursu.

·        - prace mogą mieć maksymalną objętość 12 stron w formacie A4.

·       - prace należy składać u p. Małgorzaty Gawlik i szkolnego koordynatora konkursu do 28 marca 2014 roku

·        - nagrodą w konkursie jest: dla klasy - wycieczka do Centrum Nauki Kopernik, dla szkoły - nagroda finansowa.

·        - wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych: www.tauron-dystrybucja.pl oraz akcji: www.bezpiecznikitaurona.pl  do dnia

Czekamy na ciekawe, pełne dobrej energii historie komiksowe.