KONKURS „KUKIEŁKA Z MOJEJ ULUBIONEJ BAJKI” ROZSTRZYGNIĘTY !

20 listopada 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci w wieku 6-12 lat z terenu miasta i Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Uczestnicy konkursu wykonali kukiełki przedstawiające ulubioną postać z bajki.

Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły. Mogliśmy złożyć 6 prac konkursowych. Tym bardziej cieszy fakt, że czworo z uczniów zostało nagrodzonych, pozostali otrzymali dyplomy za udział.

W kategorii 7-9 lat II miejsce zajął Ernest Fido /kl. III a/ za kukiełkę Koziołka Matołka, a w kategorii 10-12 lat I miejsce zajęła Agata Forgiel /kl. IV a/ za kukiełkę przedstawiającą Syrenkę.

Wyróżnienia otrzymali: uczennica kl. II b Oliwia Ciećko za postać Czerwonego Kapturka oraz Norbert Wójcicki z kl. III a za kukiełkę- Kot w butach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Podziękowania kierujemy w stronę rodziców tych uczniów za wsparcie i chętna pomoc swoim pociechom w przygotowaniach do konkursu.

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej na ciekawą, barwną wystawę pokonkursową.