21 października w  naszej szkole odbył się po raz wtóry „Dzień Odblaskowy”.   W tym dniu  po raz kolejny wszyscy uczniowie  przyszli do szkoły ubrani w kamizelki odblaskowe i dali przykład, że umieją dbać o swoje bezpieczeństwo. Na boisku szkolnym specjalnie dla nich podczas przerwy został zorganizowany  taneczny flash mob pod hasłem „Odblasków blask – chroni nas”. Uczniowie wraz z dyrekcją i nauczycielami  zatańczyli układ taneczny do piosenki „Makarena”.

Zamierzeniem organizatorów p. Małgorzaty Gawlik, p. Jadwigi Miś i p. Małgorzaty Panek – Sojka było to, aby poprzez dobrą zabawę promować ubiór odblaskowy a także  porozrzucać  trochę dobrej roztańczonej energii po wszystkich, którzy podziwiali nasze popisy taneczne.

Akcja bardzo przypadła do gustu naszym uczniom i już na drugi dzień  zatańczyli  taniec belgijski, dlatego też, jeśli pozwoli na to pogoda, długa przerwa przynajmniej raz w tygodniu będzie taneczna.