Konkurs plastyczny „Mleko piję, zdrowo żyję”

Program „Mleko w szkole” cieszy się ogromną popularnością  wśród naszych uczniów. Niemal wszyscy piją mleko lub jogurty przez 8 miesięcy roku szkolnego. W pierwszych dniach czerwca świetlica szkolna zorganizowała szkolny konkurs  plastyczny, przeznaczony dla uczniów klas I-III pod hasłem "Mleko piję, zdrowo żyję"." Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: uświadomienie roli mleka w rozwoju człowieka, rozwijanie  dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych oraz doskonalenie sprawności manualnych. Przyznano 3 nagrody. Wśród laureatów znaleźli się:

Paulina Reczek  kl. III a - I miejsce

Nikodem Merchut kl. II b - II miejsce

Szymon Bieś kl. I a - III miejsce

Nagrody i dyplomy wręczyła P. Dyrektor na uroczystości  zakończenia roku szkolnego w świetlicy szkolnej.

Jadwiga Miś