Na wycieczce!

8 listopada kl. III b wraz z wychowawczynią panią  Renatą Nadolską była na wycieczce klasowej   w Powiatowej Komendzie Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Wycieczkę pomógł zorganizować jeden z rodziców  pan Grzegorz Baca. Uczniów powitał i oprowadzał aspirant Paweł Kantor, przy współudziale sierżanta Mateusza Cygana. Na początku dzieci obejrzały policyjne radiowozy, które wzbudziły niemałe emocje, później cele podejrzanych, a następnie prezentację umundurowania policjanta. Był też czas na zadawanie pytań. Na zakończenie trzecioklasiści wręczyli policjantom własnoręcznie wykonane rysunki, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia oraz podziękowali za miłe przyjęcie. W prezencie otrzymali  film edukacyjny -  ,,Przygody Plika  i Foldera w sieci”.