0 MELOMAN

UWAGA! UWAGA!

Nasza Szkoła po raz kolejny organizuje cieszący się wielkim powodzeniem i uznaniem

KONKURS MUZYCZNY „MELOMAN”

Tym razem dzięki Sponsorowi - Radzie Osiedla nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej konkurs wychodzi poza ramy szkolne i staje się od tego roku  MIEJSKIM KONKURSEM „MELOMAN” ! J

Do udziału zapraszamy uczniów dąbrowskich szkół : Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 (klasy 4-6), uczniów Gimnazjum nr 1, uczniów Gimnazjum nr 2 i oczywiście naszych uczniów.

Na czym polega konkurs?

Słuchasz i zapamiętujesz jak się utwory nazywają i kto je skomponował. To tak jak w programie „Jaka to melodia?”, ale bawimy się muzyką klasyczną. A ona, choć tak poważnie się nazywa, jest w rzeczywistości porywająca, niesamowita, a czasem  śmieszna i budzi ogromne emocje!

Uczestnicy poprzednich edycji konkursu Meloman to potwierdzają.

Dlatego nie czekaj! Nie obawiaj się!

Weź udział w konkursie MELOMAN i przekonaj się jak fascynujący jest świat muzyki! J

Czego potrzebujesz?

Dobrej pamięci muzycznej i… chęci poznania czegoś nowego J

Przy okazji świetnej zabawy można wygrać cenne nagrody:

Książki, płyty z muzyką klasyczną i sprzęt odtwarzający muzykę (domowy oraz przenośny).

Nikt nie wyjdzie z pustymi rękami!

Gdzie i kiedy odbędzie się konkurs?

Etap szkolny dla uczniów naszej szkoły: 19 listopada 2013 r. (na terenie naszej szkoły)

Etap szkolny dla uczniów zaproszonych szkół : odpowiednio w każdej szkole, w terminie ustalonym przez dyrekcję zaproszonych szkół.

Etap międzyszkolny z udziałem uczniów zaproszonych szkół wyłonionych w etapie szkolnym odbędzie się:

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej:

10 grudnia 2013 r.

Serdecznie zapraszam!

Pomysłodawca konkursu – mgr Monika Guzik-Skirzyńska

I TY MOŻESZ BYĆ PRAWDZIWYM MELOMANEM!

ZNAWCĄ I WIELBICIELEM MUZYKI KLASYCZNEJ J

Szkoły zaproszone do konkursu otrzymają od organizatorów wszystkie potrzebne informacje i materiały.

Uczniowie naszej szkoły proszeni są o zgłaszanie się do organizatorów: p.   Moniki Guzik-Skirzyńskiej, p. Ewy Więcek, p. Wioletty Zych.