PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

25 października  w świetlicy szkolnej miała miejsce wyjątkowa uroczystość: „Pasowanie na świetlika”. Do grona świetlicowej  gromady oficjalnie zostało przyjętych  30 uczniów z klas pierwszych. Na początku imprezy pani dyrektor Anna Fido powitała wszystkich i życzyła miłego i radosnego pobytu w świetlicy. Następnie świetlicowy zespół teatralny „Jupiter” zaprezentował inscenizację pt: „Odblaskowe świetliki”, która została przygotowana w ramach realizacji małopolskiego projektu „Odblaskowa szkoła”. Zanim pierwszaki zostali  przyjęci  do grona świetlików, musieli przejść kilka prób sprawdzających ich wiedzę i umiejętności. Były to następujące próby: zabawy, wiedzy, smaku i śmiechu. Na końcu sprawdzono znajomość regulaminu świetlicy. Po przejściu wszystkich prób uczniowie wypowiedzieli słowa ślubowania, po czym pani wicedyrektor Małgorzata Wódka dokonała uroczystego pasowania każdego „nowego” świetlika.  Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

1.     Do grona świetlików zostali przyjęci:

klasa I a:

Gabriela Basta, Szymon Bieś , Wojciech Jopek, Kinga Zachara, Wojciech Skrzyniarz, Aleksandra Lamch, Sebastian Mol, Kamila Jedynak, Mikołaj Talanda, Nikola Panek, Przemysław Ławicki, Oliwia Biedrońska

klasa I b:

Daniel Grzesik, Jakub Szeliga,Wiktor Minor, Miłosz Ciećko, Patryk Nguyen, Karol Stawarz, Magdalena Cioch, Jakub Rokocz, Jagoda Aksamit, Piotr Bak, Mikołaj Łabuz, Nikola Ciombor,  Paulina Kmieć, Natalia Szczebak, Barbara Jurczyk, Paulina Kmieć, Oliwia Klimaj

Uroczystość przygotowały  nauczycielki świetlicy panie: Jadwiga Miś i Małgorzata Gawlik