Dyrektor Szkoły p. Anna Fido otrzymała list z podziękowaniem od Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie za pomoc i wsparcie w organizacji XV Konferencji, która zgromadziła kilkudziesięciu dyrektorów i pedagogów z placówek oświatowych subregionu tarnowskiego. Spotkanie poświecone było problemom w nauczaniu wychowania komunikacyjnego. Na konferencji głos zabierali specjaliści zajmujących się zarówno zagadnieniami dotyczącymi przepisów ruchu drogowego, jak i psychologowie, policjanci, a wśród nich pedagodzy z naszej „Dwójki”, którzy przekazali propozycję skutecznych metod prowadzenia zajęć. Zwrócili rónież uwagę na problemy, z którymi nauczyciele mogą się zetknąć podczas zajęć z wychowania komunikacyjnego oraz przedstawili działalność szkoły prowadzoną w tym zakresie.