Program Centrum Edukacji Obywatelskiej „Poczytaj mi przyjacielu” w świetlicy szkolnej

Spotkania dotyczące realizacji programu  CEO „ Poczytaj mi przyjacielu”  SKB „Stopka” rozpoczął we wrześniu 2013 roku czytając świetlikom przygody Robka w mieście. W kolejnych miesiącach odwiedziliśmy dąbrowskie przedszkola. Na stronie organizatora programu zamieszczaliśmy  sprawozdania z przebiegu projektu. Tuż po feriach zimowych czekała na nas miła niespodzianka, bowiem  od organizatorów otrzymaliśmy fantastyczne bardzo ciekawe i nieznane „Bajki z Gwatemali i Nikaragui” wraz z zakładkami do książek. Świetliki już poznały bajkę nikaraguańską „Zima i lato” z bajką, którą czytają dzieci z Nikaragui. Bajkę świetlikom przeczytała Justyna Kłos – Kufel z klasy VI a.