POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

Uczennice naszej szkoły odwiedziły kolejne dąbrowskie przedszkole i w grupie „Biedronki” przeczytały przygody Misia Uszatka. Spotkanie w przedszkolu było elementem ogólnopolskiego programu „Poczytaj mi przyjacielu”. Dzieci nie tylko słuchały bajek, ale chętnie odpowiadały na pytania oraz z dużym zaangażowaniem, rozwiązywały zagadki dotyczące misiów. Największą radość sprawiła dzieciom wspólna zabawa do znanej melodii „Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz „Misiowy masaż”. Na zakończenie dzieci otrzymały misiowe kolorowanki. Sześciolatki  były bardzo zadowolone z wizyty starszych koleżanek, tym bardziej, że otrzymały od nich drobne upominki. W świat fantazji maluchy zabrały Justyna Kłos – Kufel, Aleksandra Sołtys, Klaudia Guca,  Agata Grabka pod opieką p. Małgorzaty Gawlik. Bardzo dziękujemy wychowawczyni  grupy p Małgorzacie Litfornie oraz Dyrektor Przedszkola nr 2 p. Lucynie Kaganek za miłe przyjęcie. Chętnie tam wrócimy.