NOWY ROK SZKOLNY

Dnia 2 września 2013 roku w naszej szkole miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2013/2014. W akademii zorganizowanej w sali gimnastycznej wzięli udział uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele pracujący w szkole. Po serdecznym powitaniu wszystkich zebranych Dyrektor Szkoły pani Anna Fido przedstawiła społeczności szkolnej organizację pracy w nowym roku. W swoim wystąpieniu zwróciła szczególną uwagę na promowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia, co będzie wdrażane poprzez realizację projektu „WF z klasą” oraz „Małopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej”. W czasie tej uroczystości duża część uwagi poświęcona została uczniom wstępującym w szkolne mury po raz pierwszy. Złożyli oni uroczyste ślubowanie pierwszoklasisty oraz z rąk pań Dyrektor zostali pasowani na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Po zakończeniu akademii, z najlepszymi życzeniami sukcesów w nauce i pracy, złożonymi przez panią Dyrektor oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Martę Kopeć, zebrani udali się na spotkania do sal lekcyjnych.