Bezpiecznie z SKB „Stopka”

Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka”, jako ambasador bezpieczeństwa w naszej szkole pod kierunkiem p. Małgorzaty Gawlik, organizuje wiele inicjatyw i działań mającym na celu zachowanie bezpieczeństwa. Członkowie klubu postanowili w tym roku rozszerzyć swoją działalność na inne szkoły i zaprosił do współpracy świetlice szkolne (szkoły) z którymi współpracowaliśmy do tej pory. Napisaliśmy list, w którym promujemy zasady bezpieczeństwa i nasze pomysły na ich realizację. Do przesyłki  dołączyliśmy upominki w formie  odblaskowych gadżetów. W dopisku podaliśmy również naszą niedawno założoną skrzynkę pocztową: skbstopka@gmail.com, która  umożliwi nam szybszą wymianę pomysłów na szerzenie wśród uczniów bezpieczeństwa.