I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SKO „W ŚWIECIE FINANSÓW”

23.05.2014 r. w SP w Smęgorzowie odbył się I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SKO „W ŚWIECIE FINANSÓW”.  Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl. IV a: Martyna Baran, Zuzanna Kozyra i Joanna Zając, które są członkami SKO w naszej szkole.

Zmagania rozpoczęły się od rozwiązania trudnego testu wiedzy: „W świecie finansów”, który każdy z uczestników rozwiązywał indywidualnie. Następnie drużyny z poszczególnych szkół udostępnionych materiałów wykonywały plakaty promujące oszczędzanie: wody, prądu, pieniędzy i czasu.

Nasza drużyna wylosowała tematykę oszczędzania wody. Na koniec po wręczeniu nagród wszyscy zaśpiewali piosenkę pt. „SKO- to jest to”.

Po podliczeniu punktów za poszczególne konkurencje okazało się, że drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce. Również I miejsce za najlepiej rozwiązany test otrzymała uczennica naszej szkoły Martyna Baran.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy!!!

Marta Smolicha